OKEY OYNA SEçENEKLER

okey oyna Seçenekler

okey oyna Seçenekler

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları uygulanan oluyor. Eşiniz yahut siz açmış olduğunızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Mevhum ortamda güvenemediğiniz insanoğlu namına hiç başına veya arkadaşınız ile ayrı bir göz da okey oyna yapabiliyorsunuz.

bune evet madem robot la oynuyoruz bizlere aynalı ahali verin çünkü dağıtılan taşların nimsından fazlası boş bide robot çok başka 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

Hile tutkunları ve okey oyna ile hengâm iletmek isteyenler derunin online olarak olta oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna

Temsil içre çip olarak adlandırılan puanları kazanılmış olduğunızda rakiplerinizle aranızdaki farklı açmanız olanaklı olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz ahenkli vakitleri özge kullanıcılarla paylaşmanızı sağlamlayacak olan siteler sayesinde bu imkanları elde edebilirsiniz.

Gerek bilgisayarlarınızdan, gerekse taşınabilir cihazlarınızın tatbikat marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sebebiyle ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Olağan ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, külah kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Azca vaktiniz olduğunda kısaca oyunlar harisarak hemen bitirebilir yada çokça vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi şatır bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sert çok dubara sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını göçermek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Kent içerisinde okey flood programı olarak adlandırılan bayağı profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir program bulunmaktadır. Bu yetişek yardımıyla sitenin kuraları içerisinde bulunan artarda yazma ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar bâtınin devre dışı mevdutır.

Farazi sahne sitelerindeki arkaış kaliteyi azaltsa da 101 plus tarzında çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz vasıtasıyla oynayabilirsiniz.

Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıların yüce çoğunluğu dilediği ve heves aldığı masalarda desise oynayabilmekte ve hatta edinmiş başüstüneğu desise arkadaşları ile yegâne bir masada toplanabilmektedir.

Oyunun cemaziyelevveli çok külüstür olan ve hala keyifle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 can ile ıstaka adı maruz kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu dörtköşe katakulli bundan sonra genel ağ üzerinden bile oynanabilir hale gelmiştir.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan olabildiğince farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı içtimai olan faaliyetleri ile bile oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Her siteye üye okey olan veya sanal parası müsait sıfır kişilerin bu odalar içinde kendilerini vüruttirmeleri ve hayalî paralarını fazlalıkrmaları referans edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanımak ve oyuna adapte olgunlaşmak kolayca olacaktır.

izmir okey

Report this page